Wednesday, March 25, 2015

Jak oglądać Vudu za granicą ?

Jak oglądać Vudu za granicą ?


Jak oglądać Vudu za granicą ?
Jedną z najprostszych metod dostępu do Vudu online z poza US (np. z Polski) jest zmiana adresu IP na Amerykański adres IP.

Zdeterminowany aby obejrzeć w godnych warunkach moje ulubione seriale i filmy rozpocząłem ok miesiąc temu testy VPN-a od vpntraffic. Mam nadzieję, że każdy z czytelnikw wie po co używa się w Polsce VPN-a z wyjściem w US/UK jeśli nie to wyjaśnię, że dzięki temu mamy dostęp do zagranicznych serwisw, ktre ograniczone są jeśli chodzi o dostęp do danego kraju czy regionu. Chodzi tutaj przede wszystkim o usługi takie jak Hulu, Netflix i wszelkiego rodzaju serwis z muzyką itp.
Wcześniej dość sporadycznie korzystałem z VPN-nw ale były to usługi darmowe i w związku z tym często nie działające, z wolnym i ograniczonym transferem. Sprbowałem więc usługi płatnej ale za to gwarantującej odpowiednią jakość połączenia

Jeśli chodzi o szybkość i jakość filmw na Netflix to muszę powiedzieć, że nie można tutaj się zbytnio czepiać. Oczywiście odczuwalny jest lekki lag i czasem trzeba chwilę poczekać na załadownie filmu. Jakość transmisji po chwili od strartu filmu jest na poziomie DVD, natomiast czasem dochodzi też do HD (ale nie pytajcie mnie jak jest to HD definiowane w Netflix). Daje nam to pełny komfort jeśli chodzi o oglądanie filmw.
Wczoraj zrobiłem sobie 2 godzinną sesję z Netflixem, przeglądając dostępne seriale i oglądając jeden pełny film. W tym czasie nie miałem żadnych przerw czy też zacięć. W trakcie oglądania film się na tyle zbuforował , że mogłem bezproblemowo go przewijać łącznie z podglądem klatek jaki oferuje ta usługa. Warto też dodać, że pierwszy miesiąc w Netflix jest za darmo więc każdy może sobie dokładnie przetestować czy tego typu usługa mu pasuje.
Przede mną jeszcze sporo testw bo na liście mam do sprawdzenia takie serwisy jak BBC iPlayer, NBC Player, ABC Player, Demmand 5, 4oD, Crackle. Nie wszystkie jednak zachwycają swoją ofertą, natomiast na pewno coś ciekawego można w nich znaleźć.
Wiele krajw takich jak USA, UK czy nawet Polska blokują dostęp do swoich zasobw w Internecie. Jest to tak zwana blokada regionalna. Oznacza to,że z niektrych regionw świata dostęp do zasobw takich jak video, muzyka i inne treści jest nieosiągalny. Otrzymujemy wtedy taki komunika:
BLOKADA REGIONALNA


Ale jest proste rozwiązanie, aby zapewnić nieprzerwany dostęp do ulubionych seriali, muzyki czy filmw podczas pobytu za granicą. Technologia ta nazywa się VPN i pozwala podłączyć komputer do bezpiecznego serwera za ktrego pomocą będziesz mgł oglądać wybrane przez ciebie programy
KIEDY UŻYWASZ NASZEGO POŁĄCZENIA VPN
MASZ NIELIMITOWANY DOSTĘP
Oglądaj ulubione programy telewizyjne, filmy i seriale.
Nie ma znaczenia,że jesteś za granicą.
Nasz VPN zapewnia szyfrowane i bezpieczne połączenie z twojego komputera do jednego z naszych serwerw. Dzięki temu masz możliwość oglądania wybranych przez ciebie programw w USA, Wielkiej Brytanii i Polski z dowolnego miejsca na świecie.Po połączeniu z jednym z naszych serwerw twj komputer będzie widziany jako komputer zlokalizowany w USA, UK lub Polsce.
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy instrukcję krok po kroku jak skonfigurować połączenie do naszych serwerw.
Zobacz jakie to proste !Wszystko w jednym - Jedno kliknięcie i jesteś połączony
VpnTraffic - VPN dla ponad 35 serwerw w rżnych krajach. Szybkie i stabilne połączenie.
VpnTraffic - Wszystko w jednym - Jedno kliknięcie i jesteś połączony, Odblokuj swj internet, omiń blokady IP dla krajw! Wybierz jedną z 35+ lokalizacji servera i połącz się z całym światem uzyskujac adres IP z danego kraju. VPNTraffic wspiera PPTP i L2TP/IPSEC.
Chcesz odblokować wszystkie strony internetowe, włączjąc Facebooka, Twittera lub wiele wiele innych?
Chcesz zmienić swj number IP?
Chcesz oglądać BBC iPlayer z każdego miejsca na świecie?
Chcesz oglądać NetFlix z poza obszaru USA?
Możliwości VPNTraffic dla :
- prosty w obłudze. Wystarczy jedno klikniecie żeby połączyć się z naszym serwerem VPN. Darmowa konfiguracja!
- umożliwia zapisanie użytkownika i hasła, wystarczy tylko wybrać lokalizcję serwera, żeby się połączyć.
- nasza usługa nie posiada limitu pasma. Sufruj po sieci tak szybko jak tylko pozwala na to twj dostawca internetowy.
- możliwość kodowania transmisji internetowej. Stań się anonimowy w sieci.
- umożliwia ominięcie blokady proxy w twojej pracy. Ciesz się nieograniczonym internetem w pracy!
- nielimitowana ilość zmian między lokalizacjami. Łącz się z rżnymi serwerami (w 35+ krajach) jak często tylko chcesz!
- wspiera protokoły PPTP i L2TP/IPSEC
- działa z połączeniami WiFi, 3G, GSM, u wszystkich operatorw komrkowych.
Nasze serwery VPN na świecie:
- EUROPA: UK, Francja, Niemcy, Szwecja, Rosja, Szwajcaria, Włochy, Holandia, Norwegia, Dania, Belgia, Czechy, Polsk, Rumunia
- AMERYKA: USA, Kanada, Meksyk, Kolumbia, Argentyna, Brazylia
- AZJA: Chiny, Indie, Japonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Malezja, Singapur, Korea, Turcja, Indonezja, Tajlandia, Filipiny, Hong Kong, Wietnam, Izrael, Arabia Saudyjska, Kuwejt
- INNE: Australia
Moższ rwnież zainstalować naszą aplikację na innych systemach oprcz Androida. Posiadamy aplikację dla PC i Mac.
Uwolnij swj internet!! Stań się anonimowy!! Oglądaj telewizje internetowe w rżnych krajach (BBC, Hulu, CBS, NBC i wiele innych)!!

VpnTraffic - Odblokuj swj internet,dostęp do Skype,VOIP,Kanałw TV i serwisw Hulu,Netflix,BBC iPlayer.Bypass location-based blocks! 40+ Krajw z serwerami vpn na całym świecie,Obsługa pptp i l2tp/ipsec.

What you need is a VPN account !

Before you make an order, you can Trial our VPN Service for3 days.

Only$1.99

High Speed
All country serverWhat you need is a VPN account !

Before you make an order, you can Trial our VPN Service for3 days.

• Only$1.99

• High Speed
• All country server

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.