Friday, January 25, 2013

Problém s připojením do firemní sítě přes VPN

Problém s připojením do firemní sítě přes VPN

 

obracím se na vás s následující prosbou. Mám firemní laptop, kde nemám administrátorská práva. Potřebuji se připojit do firemní sítě zvenčí přes VPN (používáme Cisco client). Jediné místo, kde mi to funguje a spojení je navázáno je u kamaráda, co má UPC. Jinde, jako doma nebo z veřejných hotspotů přes wifi mě to vždycky vyhodí a napíše, že spojení není navázáno… Nevíte, co by mohl být za problém ?

 

Přitom v USA máte řadu online služeb, které vám požadovaný obsah poskytnou, jen to má jeden háček. Musíte se připojit z Spojených Státu. Nebo se alespoň tvářit, že se tam nacházíte.

A tohle je podmínka, která se dá velice dobře splnit i ze středu Evropy. Potřebujete jen provozovatele, který vám poskytne VPN připojení, respektive tunel do USA. Vy si v klidu sedíte doma, přes VPN se připojíte k providerovi v USA a od toho okamžiku jste oficiálně za oceánem. Veškerá vaše internetová aktivita je brána jako přístup z USA a tím pádem máte přístup i k široké nabídce služeb.

VpnTraffic - VPN pro na jedno kliknutí, servery v 35+ zemích.Rychlé a stabilní!

VpnTraffic - Vše na jedno kliknutí pro Android, odblokujte svůj internet, obejití blokace podle lokality! Výběr umístění serveru propřipojení, 35+ zemí s VPN servery po celém světě. Podporuje PPTP a I2TP/IPsec.

Potřebujete odblokovat všechny internetové stránky včetně Facebooku,Twitteru a další?

Potřebujete změnit svoji IP adresu?

Potřebujete sledovat BBC iPlayer kdekoliv na světě?

Potřebujete sledovat Netflix mimo USA?

Funkce VpnTraffic pro :

- Připojení k našim VPN serverům na jedno kliknutí, instalace zdarma!

- Uložení uživatelského jména a hesla, stačí pouze vybrat umístění

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.